Registrace do katalogu ubytování

Děkujeme, že jste se rozhodli využít registrace ZDARMA do našeho katalogu ubytování.

Žádné roční poplatky, žádné provize ! Zcela zdarma pro Vás !!

Jedninou podmínkou pro umístění v katalogu je vložení naší ikonky na Vaši webovou stránku !

Nabízíme Vám tímto jedinečnou šanci, jak oslovit potencionální hosty, kteří hledají ubytování právě ve Vaší oblasti. Věříme, že přidáním Vašeho ubytovacího zařízení na naše stránky dosáhnete lepší propagace a také větší celoroční obsazenosti volných lůžek.

Hlavní výhodou našeho katalogu je jednoduchost orientace při hledání ubytování. Zařízení jsou zařazena dle okresů, čímž ulehčují orientaci návštěvníkům.Velkou výhodou je také přehlednost výpisu ubytovacích zařízení v jednotlivých sekcích a také přímý telefonický a email kontakt na Vás, ubytovatele. Tak se host může ihned informovat o možnosti ubytování.

Registrace za 3 minutky..

Vyplňte prosím následující formulář a umístěte vaše zařízení do katalogu.

Jako přílohu přidejte jedno foto Vašeho ubytování, které bude uveřejněno s popisem.

Odkaz je nejdříve zkontrolován administrátorem a poté přidán do katalogu.

Vyplňte prosím všechna pole !! Informace budou zpracovány během následujících 7 dní a ručně přidány administrátorem. Děkujeme za trpělivost.

Prosíme, abyste umístili ikonku na Vaši stránku v následujícím formátu:

HTML kód:

<a href="http://www.ubytovaniprovas.cz" target="_blank" title="UbytováníProVás.CZ - katalog ubytování jižní Čechy - www.ubytovaniprovas.cz"><img src="http://www.ubytovaniprovas.cz/images/ubytovaniprovas-ikonka.gif" border="2"></a>Pokud Vám ikonka nevyhovuje, vložte následující textový link na vaši hlavní stránku.

HTML kód:

<a href="http://www.ubytovaniprovas.cz" target="_blank" title="UbytováníProVás.CZ - katalog ubytování jižní Čechy - www.ubytovaniprovas.cz">Ubytování jižní Čechy - UbytovaniProVas.CZ </a>


Ubytování jižní Čechy - UbytovaniProVas.CZ

Ikonka bude před přidáním zkontrolována administrátorem a teprve poté je ubytování vloženo !

Děkujeme za registraci a přejeme mnoho úspěchů ! 

UbytováníProVás.cz

Přidat ZDARMA Váš penzion

Rádi bychom Vám nabídli jedinečnou šanci prezentovat Vaše ubytovací zařízení v našem katalogu a to zcela ZDARMA. Díky registraci v katalogu získáte možnost oslovit mnoho potencionálních hostů, kteří hledají ubytování. Přidejte se k nám a naplňte Vaše kapacity.   Chci ZDARMA zaregistrovat své ubytovací zařízení

UbytováníProVás.cz